IVT centrum, spol. s.r.o.

TECHNOLOG - PŘÍPRAVÁŘ STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:4/10/2017
Náplň práce: technologické postupy výroby, příprava výkresové dokumentace v CAD systému, volba a využití materiálu, tvorba programů pro laserový pálící stroj, příprava parametrů pro ohraňovavcí lis, úzká spolupráce s výrobou.
Požadavky: SŠ strojního směru, výborná orientace ve strojnických výkresech, dobrá znalost kreslení v CAD, přehled o technologických postupech výroby, preciznost, důslednost, smysl pro týmovou práci.
Kontakt - telefonicky (7-15 hod.), e-mailem viz. výše.
Volné místo technolog - přípravář strojírenské výroby pro lokalitu Paskov.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNOLOG - PŘÍPRAVÁŘ STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: IVT centrum, spol. s.r.o.
Ulice: Kirilovova 822
Město: Paskov
PSČ: 739 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavla Radulová
E-mail: Ing. Pavla Radulová
Telefon: +420 558 672 888

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IVT centrum, spol. s.r.o.