ROZPOČTÁŘ/-KA - KALKULANT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ/-KA - KALKULANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: tvorba rozpočtů, optimalizace ceny, jednání s dodavateli a odběrateli
- Požadujeme: min. úplné střední vzdělání všeobecné, samostatnost, analytické myšlení, orientaci v projektové dokumentaci elektroinstalace, MS Office (Word, Excel), praxe v oblasti výhodou
- Nabízíme: práci na HPP, dobré finanční ohodnocení, příjemný kolektiv spolupracovníků, možnost osobního rozvoje a pracovního růstu, práci ve stabilní české společnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte: pí. Bártová, tel.: 602 638 620 (po - pá, 06:00 - 14:30), e-mail: bartova@cstop.cz
Volné místo rozpočtář/-ka - kalkulant/-ka pro lokalitu Hradec Králové.