CG TOOL s.r.o.

CNC frézař

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Řepčín č.p. 251, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: vyučení ve strojírenství, znalost programování Heidenhain, Fanuc, případně Visi CAD/CAM. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod., někdy se prac. doba posouvá dle potřeby. Mzda: od 150 Kč/hod. (výše mzdy závisí na schopnostech).
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo cnc frézař pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CNC frézař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CG TOOL s.r.o.
Ulice: 251
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Bartík
E-mail: bartik@cgtool.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CG TOOL s.r.o.