Technicko-obchodní zástupce

  • Brno

Pracovní místo ( Technicko-obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: telefonicky kdykoliv nebo e-mailem: obchod@astramotor.cz
Místo výkonu práce: v rámci svěřeného regionu
Pracujete ve strojírenské firmě? A nebaví vás sedět v kanceláři? Chcete si sami organizovat čas? Chcete změnu? Tak to hledáme právě vás na pozici Technicko-obchodního zástupce!
Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich. Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené - mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho www.astramotor.cz.
Náplň práce:
- Pravidelné návštěvy zákazníků
- Návrhy technického řešení pro zákazníka
- Správa stávajících zákazníků, jejich rozvoj
- Akviziční činnost
- Komunikace s konstrukcí a technologií
- Práce s informačním systémem QI
- Práce s programy MS Office (Excel, Outlook, Word) - uživatelská znalost
- Práce a součinnost při zvyšování produktivity a efektivity práce
- Pravidelné školení, vzdělávání a workshopy
Co nabízíme:
- Stabilní a zajímavou práci
- Seberealizaci a osobní rozvoj
- Špičkové technologie
- Bonusový motivační program
- Auto, notebook, smartphone a mnoho dalšího
- A hlavně skvělý kolektiv a spousty výzev!
Co požadujeme:
- Technická zdatnost ve strojírenství, znalost strojírenských technologických postupů, znalost čtení výkresové dokumentace
- Komunikativnost
- Znalosti práce s PC