Referent/ka nákupu / Nákupčí

  • Rohatec

Pracovní místo ( Referent/ka nákupu / Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:
REFERENT ODDĚLENÍ NÁKUPU
Pozice je vhodná zejména pro pečlivé, samostatné a iniciativní kandidáty s velmi dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi.
VAŠE ÚKOLY:
• Zajištění operativního nákupu,
• Odpovědnost za dodávky materiálu
• Zajištění procesu zpracování objednávek
• Zpracování a správa dat v IS
• Denní komunikace se schválenými dodavateli,
• Příprava podkladů pro řízení zásob a plánování výroby
• Vyřizování reklamací
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními
CO NABÍZÍME:
• Motivující pracovní a finanční podmínky;
• Dlouhodobý HPP u nadnárodní společnosti;
• Příležitost k profesnímu růstu;
• Práci v přátelském kolektivu;
• Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
• Nástup dohodou, možno ihned
POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání, pozice vhodná i pro absolventy
• Znalost AJ - na středně pokročilé úrovni
• Zkušenosti v oblasti nákupu nebo logistiky výhodou
• Pokročilá znalost PC (MS Office, Excel)
• Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
• Smysl pro detail, pečlivost,
Písemnou žádost vč. strukturovaného profesního životopisu zasílejte pod uvedením označení NÁKUPČÍ na emailovou adresu personalni@candypl
Volné místo referent/ka nákupu / nákupčí pro lokalitu Rohatec.