VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝVOJE

  • Most

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝVOJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- samostatně analytické myšlení
- zkušenosti s vedením kolektivu
- znalost AJ
- komunikativnost
- týmový duch
- orientace v technické a výkresové dokumentaci
- řidičský průkaz B
- časová flexibilita

Náplň práce:
- Vedení kolektivu lidí zabývající se vývojem a zaváděním nových výrobků do seriové výroby
- spolupráce na rozvoji výrobkového portfolia společnosti
- zodpovědnost za chod oddělení
- stanovování nákladových kalkulací
- řízení vývojových zkoušek
- zadávání a odlaďování výrobního nářadí
- předávání výrobku do seriové výroby
- vyhodnocování vyrobitelnosti a ekonomiky jednotlivých projektů
- vedení dokumentace v automobilovém prům. a jiné.
- komunikace se zákazníkem
- spolupráce na interních certifikacích a zákaznických auditech
- prezentace výsledků práce vedení společnosti
- spolupráce na tvorbě nově vznikajícího oddělení investic

Nabízíme:
- plat 40000-50000 Kč
- možnost vlastní seberealizace ve společnosti střední velikosti
- po získání roční praxe podíl na hospodářském výsledku společnosti (bonusy)
Volné místo vedoucí oddělení vývoje pro lokalitu Most.