SPURT s.r.o.

Hlavní a mzdová/ý účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava

Zájemci zašlou svůj životopis na e-mail: spurt@email.cz
Do předmětu napište název profese „Hlavní a mzdový/á účetní “.

Prosíme, netelefonujte a nechoďte na pracoviště! Děkujeme za pochopení.

Vhodný kandidát bude kontaktován a pozván na osobní pohovor v nejbližší době.

Náplň práce:
•Zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví klientů od prvotních dokladů až po DPH, daně a závěrkové práce (pokladna, banka, faktury, DPH, daňové přiznání, reporting, závěrková práce, zpracování finančních výkazů)
•vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou
•měsíční zpracování mezd pro HPP, DPČ, DPP
•komunikace se státními institucemi (ČSSZ, ZP, FÚ)

Požadavky:
•min. SŠ ekonomického směru s maturitou
•dobrá znalost mzdové a pracovněprávní legislativy, účetnictví a daňového systému ČR
•praxe v oblasti účetnictví min. 4 roky
•znalost účetního programu POHODA výhodou
•schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování
•samostatnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, celkový zájem o účetní problematiku
•znalost práce na PC – Excel, Word, Outlook

Nabízíme:
•Práce v přátelském kolektivu
•Nástupní plat 20.000,-
•Práce na HPP
Volné místo hlavní a mzdová/ý účetní pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Práce s PC - jiné - účetní program POHODA výhodou, Ekonomika - mzdové účetnictví, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní a mzdová/ý účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: SPURT s.r.o.
Ulice: Těšínská 267
Město: Ostrava
PSČ: 716 00

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPURT s.r.o.