Úředník/úřednice oddělení správních deliktů

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/úřednice oddělení správních deliktů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MĚSTO CHEB
Tajemník Městského úřadu Cheb
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka/úřednice oddělení správních deliktů
Druh práce: úředník/úřednice oddělení správních deliktů
Platová třída: 10
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 2. ledna 2017 nebo podle dohody
Jednosměnný provoz, 8 hod. prac. doba - pružná, plný úvazek.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.
Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu v jiné oblasti (§ 111 odst. 1 zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich),
- organizační a komunikační schopnosti,
- znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, v platném znění,
- znalost zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění,
- rámcová znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění,
- řidičské oprávnění skup. B,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC,
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, pokud tuto zkoušku uchazeč již neabsolvoval nebo nemá vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice.
Výhodou:
- praxe ve státní správě na úseku přestupků,
- osvědčení o odborné zp