MANAŽER/-KA PROPAGACE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA PROPAGACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, mzda 25.000,- Kč + odměny
- Náplň práce: vedení reklamního oddělení firmy, příjem a realizace zakázek, odpovědnost za zick, propagace celé firmy
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC - Excel, Word, internet, e-mail, facebook, dobrá zanlost práce v grafických programech skupiny Corel, praxe v reklamě, ŘP sk. B, NJ a AJ slovem i písmem výhodou, organizační schopnosti, příjemné vystupování, ochota vstřícnost, zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni, komunikativnost, loajalitu k firmě, samostatný a cílevědomý přístup
- Nabízíme: práci ve stabilní rodinné firmě provozující 14 let chráněnou dílnu - sociální podnik s 65 ZP zaměstnanci, dlouhodobou spolupráci, možnost realizace vlastních nápadů, osobní rozvoj, organizace vlastní práce, benefity (příspěvek na telefon, dovolenou, příspěvek na stravování, sport, relax)
- Pozice je vhodná i pro OZP
- V případě zájmu volejte na tel.: 608 174 533 (p. Ing. Elišák) nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu: elisak@pphk.eu (p. Ing. Elišák)
Volné místo manažer/-ka propagace pro lokalitu Hradec Králové.