Technolog – plánovač / kalkulant

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Technolog – plánovač / kalkulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Nabídkové kalkulace výrobních nákladů pro obchodní oddělení dle dokumentace a ve spolupráci s Vedoucím TO a výrobou, katalogizace kalkulací, kontrola technické dokumentace a drobné úpravy TD – práce ve 3D SW, převedení TD do výroby, vytváření skladových karet výrobků v IS ABRA, vytváření kusovníku, technologické potřeby materiálu a technologického postupu v IS ABRA, vytváření požadavků do výroby a montáže a výrobních příkazů v IS ABRA, kompletace výrobků v modulu výroba v IS ABRA a převod hotových výrobků na sklad, výdej materiálu do výroby a kontrola spotřeby materiálu atd.
- Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání strojírenské zaměření, zájem učit se novým věcem, zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Nabízíme: motivující ohodnocení odpovídající praxi a výkonu, zázemí stabilní společnosti, vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup
Volné místo technolog – plánovač / kalkulant pro lokalitu Kroměříž.