Skladník/-ce s VZV pro společnost JUSDA

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Skladník/-ce s VZV pro společnost JUSDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příjem, kontrola a evidence zboží
- zaskladňování a vyskladňování materiálu
- řízení a obsluha VZV a práce se skenerem
- provádění inventur

Co u kandidátů/kandidátek hledáme:
- zkušenost s řízením a obsluhou VZV a praxi ze skladu výhodou
- schopnost zacházet se skenerem
- chuť do práce a časovou flexibilitu-3směnný provoz
- zodpovědnost, spolehlivost a týmové chování

Co svým zaměstnancům nabízíme:
- zajímavou práci v moderním a čistém pracovním prostředí
- možnost svým výkonem ovlivnit finální výši své výplaty
- 3 dny pracovního volna navíc k dovolené
- dotované závodní stravování – velký výběr jídel, myslíme i na vegetariány
- v závislosti na výsledcích společnosti roční bonus pro zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné telefonní tarify
- možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání zdarma (kurzy anglického jazyka, práce na PC apod.)
- a mnoho dalších benefitů...
Volné místo skladník/-ce s vzv pro společnost jusda pro lokalitu Kutná Hora.