vedoucí výroby

Pracovní místo ( vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail karieraatmatrix-as.cz.
- ÚSO
- aktivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým věcem
- zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby
- zavádění a dodržování výrobních postupů, plánování výrobních kapacit
- dohled nad plněním ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

přípravář potravinářských aromat - vyrábí aromata a potravinářské přísady dle výrobních příkazů a technologických postupů - spolehlivost, pracovitost - práce vhodná pro muže (práce s břemeny) - obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené - ...
Aroma Praha, a.s. Židovice, Inzerováno včera

inspektor/ka kvality ZK, možnost Dohody o provedení práce, kontrola kvality výrobků slévárenských a plastových odlitků, dobrý zrak nutný, práce v Uh. Hradišti, osobní kontakt možný po telef. domluvě Volné místo inspektor/ka kvality pro lokalitu Staré Město.
TCQS Group s.r.o. Staré Město, Inzerováno včera

Obsluha děrovacího lisu Požadujeme: orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly; Náplň práce: vysekávání ocelových plechů pomocí vysekávacího lisu dle výkresové dokumentace, široké spektrum úloh k řešení, rozmanité portfolio produktů; Nabízíme: zázemí ...
KOVONA a.s. Lysá nad Labem, Inzerováno včera