MIKAPA plus,s.r.o.

Řidiči ostatních speciálních vozidel - nad 3,5t

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: Praha
Kontakt: Ing. Karel Jílek, tel.: 603 817 722 (8-14hod), e-mail: k.jilek@mikapaplus.cz

Požadujeme: Řidičský průkaz sk. C, s platným profesním průkazem, praxe 3 roky, karta do digitálního tachografu, platné psychotesty
Volné místo řidiči ostatních speciálních vozidel - nad 3,5t pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči ostatních speciálních vozidel - nad 3,5t

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: MIKAPA plus,s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Karel Jílek
E-mail: k.jilek@mikapaplus.cz
Telefon: +420 603 817 722

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MIKAPA plus,s.r.o.