Pavel Voříšek

automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
vyučení v oboru autoopravář, mechanik; ŘP sk. B podmínkou; pracovní poměr na dobu neurčitou; prac. doba od 8.00 hod. do 16.00 hod. - možnost úpravy po dohodě;
Volné místo automechanik pro lokalitu Suchdol nad Lužnicí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Pavel Voříšek
Ulice: 18
Město: Suchdol nad Lužnicí
PSČ: 378 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Voříšek
Telefon: +420 776 659 394

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pavel Voříšek