automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru autoopravář, mechanik; ŘP sk. B podmínkou; pracovní poměr na dobu neurčitou; prac. doba od 8.00 hod. do 16.00 hod. - možnost úpravy po dohodě;
Volné místo automechanik pro lokalitu Suchdol nad Lužnicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Řidič skupiny C,E Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C, E Automechanik vítán - péče o vozový park Volné místo řidič skupiny c,e pro lokalitu Brzkov.
Ing. Milan Řehořka Brzkov, Inzerováno před 2 dny

Automechanik, opravář Běžné opravy osobních a nákladních vozidel a mechanizmů, ŘP sk. B, svářečský a strojnický průkaz vítán. První kontakt e-mailem - novotny.p@ksusv.cz, krejcova.m@ksusv.cz, nebo telefonicky - 739 381 237, 725 564 450, a to od 6:00 do 14:30. Volné ...
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace Jihlava, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK značkového servisu Mercedes-Benz Požadujeme: - ŘP sk. C+E nebo D + profesní průkaz VÝHODOU - Praxe v oboru výhodou - Spolehlivost, samostatnost Nabízíme: - Zázemí prosperující společnosti - Možnost profesního růstu - Zvýhodněné cestování autobusy i pro rodinné příslušníky - Další ...
ICOM transport a.s. Jihlava, Inzerováno před 3 dny