Finanční účetní, administrativní pracovník

  • Zákupy

Pracovní místo ( Finanční účetní, administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Nádražní č.p. 288, 471 23 Zákupy

Náplň práce:
- Komplexní zajištění vedení účetnictví společnosti
- Účtování přijatých a vydaných faktur, zahraničních faktur, dokladů
- Účtování bankovních operací, zápočtů, leasingů, majetku apod.
- Zpracování přiznání DPH, silniční daně, majetkové daně
- Vyhotovení měsíční a roční uzávěrky a příloh k účetní závěrce, auditu
- Zajištění administrativy společnosti ve dvou závodech - objednávky, dodací listy….

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti s vedením účetnictví
- Výbornou orientaci v daních a účetnictví
- Znalost finančního a mzdového účetnictví, personalistiky, znalost účetních programů
- Flexibilita a zvládání stresových situací
- Dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost a odpovědnost
- Výborné analytické schopnosti
- Ochota učit se a rozvíjet
- Aktivní a pozitivní přístup

Nabízíme:
- Podporu v dynamicky se rozvíjející české společnosti působící na trhu již 15 let.
- Odpovědnou a samostatnou práci
- Motivující finanční ohodnocení
- Telefon, PC, vybavenou kancelář
- Mzdu dle pracovního výkonu 25.000 - 30.000,- Kč
Nástup dle dohody.
Volné místo finanční účetní, administrativní pracovník pro lokalitu Zákupy.