Základní škola Javorník, Školní 72, okres Jeseník, příspěvková organizace

Vychovatel / Vychovatelka školní družiny

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 5.9.2018 !!!
První kontakt písemný!

Kvalifikační předpoklady: požadující pedagogické vzdělání

Pracovní úvazek: zkrácený 16 hod/ týdně

Písemnou žádost včetně stručného životopisu zašlete, prosím, do rukou ředitele školy na adresu školy (ZŠ Javorník, Školní 72, 790 70 Javorník) nebo na mailovou adresu ředitele školy (reditel@zsjavornik.cz).
Volné místo vychovatel / vychovatelka školní družiny pro lokalitu Javorník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel / Vychovatelka školní družiny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Javorník, Školní 72, okres Jeseník, příspěvková organizace
Ulice: Školní 72
Město: Javorník
PSČ: 790 70

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Marek Bury
E-mail: reditel@zsjavornik.cz
Telefon: +420 725 005 505

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Javorník, Školní 72, okres Jeseník, příspěvková organizace