Rehabilitační lékař/ka

  • Proseč

Pracovní místo ( Rehabilitační lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: náměstí Dr. Tošovského 63, Proseč
Pracovní smlouva na dobu určitou, poté na neurčito. Nástup od února, ale je potřeba uzavřít pracovní smlouvu v současné době. Mzda je přepočtena na počet odpracovaných hodin.
NÁPLŇ PRÁCE: vytváření odborných posudků v oblasti rehabilitační a fyzikální medicíny, rozvoj vlastního ambulantního rehabilitačního zařízení, řízení mezioborového týmu specialistů a vytváření závěrů vyšetření, osobní kontakt s klienty z řad osob se zdravotním postižením a hodnocení pracovního potenciálu klientů včetně návrhů možných zlepšení.
POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání - lékařský obor dle zákona č. 95/2004 Sb., atestaci v oboru rehabilitační a fyzikální medicína, specializovanou způsobilost doloženou diplomem nebo rozhodnutím o přiznané specializované způsobilosti (opatřené doložkou právní moci), příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci a trestní bezúhonnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zázemí silné a stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, příjemné pracovní prostředí , pružnou pracovní dobu, profesní růst a vzdělávání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 6-14,30hod. nebo e-mailovou adresou. Pokud byste šli na pracoviště, předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo rehabilitační lékař/ka pro lokalitu Proseč.