Libor Přibyl

KUCHAŘ/-KA (Restaurace a penzion Na Kovárně)

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky - p. Přibyl Libor, tel.: 724 282 701 (od 08:00 hod. do 16:00 hod.).
Místo výkonu práce: Náměstí 23, 549 22 Nový Hrádek.
Volné místo kuchař/-ka (restaurace a penzion na kovárně) pro lokalitu Nový Hrádek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA (Restaurace a penzion Na Kovárně)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Libor Přibyl
Ulice: Náměstí 23
Město: Nový Hrádek
PSČ: 549 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libor Přibyl
Telefon: +420 724 282 701(od08:00hod.do16:00hod.)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Libor Přibyl