DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - HORNÍ TAŠOVICE

  • Stružná

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - HORNÍ TAŠOVICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva.
Požadujeme: nástup ihned nejpozději však 1.12.2017, minimálně SOU vzdělání v oboru elektro, odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min. §5, flexibilitu, fyzickou zdatnost.
Uvítáme: průkaz strojníka pro kolové nakladače, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, praxi při hornické činnosti.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda 19.500,-Kč - 24.000,- Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, náborový příspěvek 10.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, příspěvek na penzijní připojištění.
Volné místo dělník ve výrobě nerudných surovin - horní tašovice pro lokalitu Stružná.