P L E A S a.s. šičky

šičky

Odeslat

Pracovní náplň
- vyučení v oboru krejčí/krejčová, švadlena, šička, operátor/ka oděvní výroby výhodou (popř. i na zaučení), praxe v textilním průmyslu výhodou
- prac. doba od 5.30 do 13.30 hod.
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (osobní - vrátnice) v prac. dny mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo šičky pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: šičky

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.