pracovník v sociálních službách a osobní asistence

  • Strakonice

Pracovní místo ( pracovník v sociálních službách a osobní asistence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.
Požadujeme: vzdělání - minimálně vyučen, kurz pracovníka v sociálních službách není podmínkou - lze dodělat dodatečně, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, empatie, komunikační schopnosti.
Pracovní poměr zatím na dobu určitou s možností prodloužení.
Nerovnoměrná pracovní doba - na základě dohody lze přizpůsobit na pružnou v čase od 7.00 - do 15.30/16.00 hod. Možnost uzavření i DPP.
Úvazek 6 hod/den
Nástupní mzda 9 375 Kč, týden dovolené navíc, stravenky
Místo výkonu práce: Strakonicko, kontaktní kancelář Krále j. z Poděbrad 772, Strakonice

Bližší dotazy na tel: 383325808, 777808874 (pí Turková)

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: turkova@charita-strakonice.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo pracovník v sociálních službách a osobní asistence pro lokalitu Strakonice.