bankovní poradce Equa Bank

  • Jenišov

Pracovní místo ( bankovní poradce Equa Bank ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: telefonicky 9.00 - 17.00 hod., předem zaslat životopis na e-mail: kariera@fox-agency.cz
Náplň práce:
Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrů, poskytování poradenství stávajícím i potenciálním klientům, vyhledávání nových obchodních příležitostí a zodpovědnost za vedení klientské dokumentace

Požadujeme:
Předchozí praxe na prodejní pozici
Znalost finančních produktů výhodou
Vztah k prodeji a proklientská orientace
Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
Práce na PC na uživatelské úrovni

Nabízíme:
Příležitost podílet se na budování značky
Prostor pro seberealizaci
Motivující platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Místo pracoviště: Karlovy Vary

Předem děkujeme za Váš zájem. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 3 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud nám zašlete svůj životopis v případě, že Vás v budoucnu zaujme jiná námi otevřená pracovní pozice.

Zaměstnanecké výhody: Firemní neomezený tarif, Tesco poukázky
Volné místo bankovní poradce equa bank pro lokalitu Jenišov.