Firemní právník

  • Kladno

Pracovní místo ( Firemní právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru právo na právnické fakultě. Velmi dobrá znalost občanského, pracovního a správního práva. Praxe v oboru vítána. Pokročilá znalost Aj, odbornost, profesionalita, samostatnost a pečlivost. Zájem o další vzdělávání, iniciativa a důslednost při výkonu práce. Schopnost operativně reagovat na požadavky právních případů. ŘP sk B. Nástup dle dohody. Více informací na www.zuusti.cz

Náplň práce: Zodpovědnost za právní poradenství, tvorba a evidence právní a smluvní dokumentace v souladu s platnou právní úpravou. Optimalizace vnitřních předpisů a norem. Zastupování společnosti v soudních, správních a dalších řízeních.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
2 sick days
stravenky

Pro první kontakt nutno zaslat životopis na emailovou adresu: veronika.klouckova@zuusti.cz.
Volné místo firemní právník pro lokalitu Kladno.