Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ - BAGRISTA

Pracovní místo ( OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ - BAGRISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY:
- spolehlivost
- flexibilita
- loajalita
- průkaz strojníka
- ŘP sk. B, T
- požadovaná praxe 5 let

Pracovní doba od 7:00 do 15:30 (+ dle potřeby)
Nástup možný ihned
Kontakt: Karel Březina, tel.: 568 450 378, ban.stavattiscali.cz
Volné místo obsluha stavebních strojů - bagrista pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

strojník pož. platný strojnický průkaz, řidičský průkaz sk. C cestovné popř. obědy v závodní jídelně, platba životního pojištění, zájemci volat PO - PÁ od 6:30 - 15:30 hod. Volné místo strojník pro lokalitu Chýnov.
DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. Chýnov, Inzerováno včera

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÉR 16.2.2018 - montážní práce při instalaci nových zařízení u zákazníka, převážně v zahraničí. Min. vyučen, praxe v oboru zámečník, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost AJ na komunikativní úrovni, ŘP. sk. B, ochota cestovat do zahraničí, ...
Alvey Manex a.s. Podivín, Inzerováno včera

Projekční technik - doprava Odbornost SOŠ stavebního směru, technické lyceum, znalost ACAD nezbytná. Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, kariérní růst, home office Kontakt emailem: jirovsky7@seznam.cz Volné místo projekční technik - doprava pro lokalitu Tábor.
Atelier M.A.A.T., s.r.o. Tábor, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit