Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ - BAGRISTA

Pracovní místo ( OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ - BAGRISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY:
- spolehlivost
- flexibilita
- loajalita
- průkaz strojníka
- ŘP sk. B, T
- požadovaná praxe 5 let

Pracovní doba od 7:00 do 15:30 (+ dle potřeby)
Nástup možný ihned
Kontakt: Karel Březina, tel.: 568 450 378, ban.stavattiscali.cz
Volné místo obsluha stavebních strojů - bagrista pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

strojník pro pásová rypadla strojnický průkaz, spolehlivost, samostatnost, pečlivost Osobní kontakt možný na adrese Dobrovského 2366, H.Brod v PO a ČT 9-10 hodin. Volné místo strojník pro pásová rypadla pro lokalitu Knyk.
ECOSTONE s.r.o. Knyk, Inzerováno včera

obráběč kovů s praxí - CNC a NC - výše platu podle zkušeností, typu stroje a znalostí programování - prac. doba 5:00 - 13:30 hodin Tel. nebo osobní kontakt v prac. dny 6-13 hod. Volné místo obráběč kovů s praxí - cnc a nc pro lokalitu Krucemburk.
B e H o spol. s r. o. Krucemburk, Inzerováno včera

obráběč kovů - horizontář - horizontář na klasickou horizontku - výše platu podle zkušeností a typu stroje - prac. doba 5:00 - 13:30 hodin Tel. nebo osobní kontakt v prac. dny 6-13 hod. Volné místo obráběč kovů - horizontář pro lokalitu Krucemburk.
B e H o spol. s r. o. Krucemburk, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit