PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Obsluha stroje na výrobu pečiva

Odeslat

Pracovní náplň
Volejte v pracovní dny v Po-Pá od 8 do 16 hod. na tel. 777 900 031, personální odd.
nebo zašlete životopis e-mail: pekarna@aaaprace.cz
Přijmeme pracovníky/pracovnice na obsluhu strojů na výrobu pečiva do pekáren v Brně, Třebíči a Rosicích. Možnost volby směn, zálohy na mzdu, pravidelný příjem, čisté prostředí, osobní přístup. Možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele.
Požadujeme spolehlivost, zdravotní průkaz, praxe na výrobní lince vhodná.
Volné místo obsluha stroje na výrobu pečiva pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 01. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha stroje na výrobu pečiva

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Ulice: Starobrněnská 334
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: +420 777 900 031

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PERSONAL CONSULTING s.r.o.