Sluneční reality s.r.o.

realitní makléř/ka

Odeslat

Pracovní náplň
férové jednání, nadšení pro práci, ŘP B, možnost firemního čísla s neomezeným tarifem zdarma, životopis na e-mail
Volné místo realitní makléř/ka pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: realitní makléř/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Sluneční reality s.r.o.
Ulice: Havlíčkova 159
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ondřej Brim
E-mail: Ondřej Brim
Telefon: +420 603 390 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sluneční reality s.r.o.