INSPEKTOR KONTROLY nelegálního zaměstnání

  • Liberec

Pracovní místo ( INSPEKTOR KONTROLY nelegálního zaměstnání ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání
- znalost uživatelské práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
Hlavní náplň činnosti:
- provádění kontrol v kompetenci SÚIP a OIP dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů
- zodpovědnost za administraci provedených kontrol (vedení kontrolního spisu, zpracování protokolu výsledku kontroly apod.)
- příprava podkladů pro správní řízení
- podílení se na zabezpečení poradenství vůči veřejnosti
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené
- pružnou pracovní dobu
- jistotu pravidelného příjmu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravné
- flexibilní a samostatnou práci
Činnost vykonávána převážně v okresech Jablonec n. N. a Liberec
V případě zájmu posílejte svůj životopis s motivačním dopisem, kopiemi nejvyššího dosaženého vzdělání a výpisu z rejstříku trestů na adresu:
Oblastní inspektorát práce, SNP 2720/21, 400 11 Ústí nad Labem, nebo elektronicky usti@suip.cz
Volné místo inspektor kontroly nelegálního zaměstnání pro lokalitu Liberec.