TECHNIK KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( TECHNIK KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

- Zajištění implementace a dodržování standardů organizace
- Podpora a zlepšování Team Concept-u
- Zavádění principů kontinuálního zlepšování do praxe
- Řešení projektů v oblasti kontinuálního zlepšování
- Navrhuje zlepšení systému řízení vedoucí k odstranění ztrát
- Administrace procesu zlepšování v podniku (KAIZEN)
- Kontrola a zpracování vyhodnocení, včetně koordinace nápravných a preventivních opatření
- Kontrola plnění akčních plánů
- Řízení komunikace o neustálém zlepšování v závodě
- Podílí se na vykonávání administrativních činností útvaru, reporting

Požadujeme
- Znalost metodologie neustálého zlepšování výhodou
- VŠ vzdělání výhodou
- Znalost práce na PC (MS Office), Znalost AJ
- Min. 3 roky praxe s řízením týmu
- Min. 3 roky praxe v provozu výroby
- Znalost metodologie neustálého zlepšování podmínkou
- Samostatnost, Kreativita
- Schopnost dotahovat úkoly do konce
- Organizační a řídící schopnosti
- Orientace na detail
- Komunikační dovednosti
- Asertivní přístup
- Týmová práce, Flexibilita

Nabízíme
- Dobře placenou práci
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Možnost dalšího profesního růstu
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Kontakty
- Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
- Telefon na personální od