ekonom-účetní

  • Hoštka

Pracovní místo ( ekonom-účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomické zaměření)
-vynikající znalost v oblasti zákona o účetnictví, výkaznictví ÚSC
-dobré znalosti v oblasti rozpočtové skladby
-znalost v oblasti DPH
-znalost zákona o finanční kontrole ve veřejné správě
-znalost problematiky vztahu zřizovatel a příspěvková organizace
Další předpoklady pro výkon práce:
-praxe ve veřejné správě výhodou
-znalost práce na PC (Word, Excel, elektronická pošta, Internet)
-znalost účetního software GORDIC výhodou
-komunikativnost, vstřícný přístup k občanům
-aplikační znalost zákona o obcích, DPH
-schopnost analytického a logického myšlení, samostatné práce, práce v kolektivu
Nabízíme: stravenky, sociální fond.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: emailem.
Volné místo ekonom-účetní pro lokalitu Hoštka.