Optik House, s.r.o.

optometrista

Odeslat

Pracovní náplň
odborné vzdělání podmínkou; komunikační dovednosti; zodpovědnost; pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení; nabízíme motivační mzdu odpovídající odbornosti; profesní rozvoj; zázemí stabilní české firmy;
KONTAKT POUZE E-MAILEM - matysova@vaseoptika.cz
Volné místo optometrista pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: optometrista

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Optik House, s.r.o.
Ulice: nám. Míru 163
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Kebza
E-mail: personalni@vaseoptika.cz
Telefon: +420 775 898 582

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Optik House, s.r.o.