Asistent/ka obchodu s Aj-Střechy Comax

  • Velvary

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodu s Aj-Střechy Comax ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Střechy Comax ve Velvarech
Nástup: ihned
Požadujeme:
SŠ vzdělání – vhodné i pro šikovného absolventa/absolventku
Znalost anglického jazyka (mírně pokročilá úroveň)
Dobrá uživatelská znalost práce na PC
Práce s informačním systémem MS Dynamics NAV
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
ŘP skupiny B

Náplň práce:
Zpracování obchodních případů v informačním systému MS Dynamics NAV (Navision)
Komunikace se zákazníkem, příprava vzorků, administrativní podpora obchodníka

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou
Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou
Odborné zaškolení
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Dotované závodní stravování
Firemní společenské akce
Mobilní telefon
Volné místo asistent/ka obchodu s aj-střechy comax pro lokalitu Velvary.