Montéři regálových systémů

  • Cheb

Pracovní místo ( Montéři regálových systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici montéři regálových systémů !!! Místo výkonu práce: ČR a EU (hlavně Německo, Rakousko a Holandsko). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: nejčastěji 8 hodinové směny v rozmezí 7:00-15:30 h, ale často je pracovní doba jiná, protože se odvíjí od zakázek firmy. Náplň práce: montáže skladových regálových systémů. Požadujeme: nejlépe vyučení v oboru zámečníci, truhláři, strojaři nebo jiný technický obor, SOU nejlépe strojní obor, ale možno i neuvyčení zájemci (pak je ale podmínkou technická zručnost a ochota pracovat), znalost NJ nebo AJ alespoň slovem, znalost technických výkresů a stavebních plánů, řidičský průkaz sk. B, svědomitost, spolehlivost, oprávnění na VZV výhodou, bydliště celá ČR. Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, výhodné platové podmínky, plat závislý na výkonu odvedené práce + diety v zahraničí, různá místa výkonu práce, placené cesty, ubytování. Kontakt pro zájemce: nutný prvotní telefonický nebo e-mailový kontakt (pro sjednání termínu a místa osobní schůzky) !!!
Volné místo montéři regálových systémů pro lokalitu Cheb.