samostatný provozní agronom

Pracovní místo ( samostatný provozní agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
stanovování způsobů pěstování plodin, výživy a ochrany rostlin podle osevních plánů, výběr osiv, hnojiv, vedení provozní dokumentace, praxe min. 5 let, řídící a organizační schopnosti, řidičský průkaz. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (8 - 14 hod.)
Volné místo samostatný provozní agronom ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Obráběč kovů a opravář zemědělských strojů Obráběč kovů pro opravárenské dílny na zemědělskou techniku, výhodou je svářečský průkaz, řidičský průkaz skupiny B,T a zkušenosti s opravami zemědělských strojů Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, prodloužená ...
AGRONA Staré Město, a.s. Staré Město, Inzerováno před 5 dny

agronom - flexibilita, pracovitost, spolehlivost - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou Osobní kontakt možný po předchozí tel. dolmuvě. Volné místo agronom pro lokalitu Herálec.
Zemědělské obchodní družstvo v Herálci Herálec, Inzerováno déle jak týden

agronom - specialista pro výživu místo výkonu práce: Postoloprty, střední odborná škola v oboru nutností nebo VŠ v oboru nutností, místo vhodné i pro absolventy, praxe výhodou Mzda je závislá na vzdělání a praxi znalost práce s PC, ŘP sk. B podmínkou kontakt: pan Malý 777225066, ...
Jiří Malý Postoloprty, Inzerováno déle jak týden