MEDIÁLNÍ KONZULTANT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( MEDIÁLNÍ KONZULTANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- přímý obchod, každodenní jednaní s managementem firem
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- péče o stávající klienty
- konzultace, návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu
- kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu (samostatné vedení obchodních případů)
- tvorba a prezentace cenových nabídek/reporting
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- znalost regionu Libereckého kraje
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič - podmínkou)
- znalost práce na PC (MS Office)
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
- vynikající komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
- orientaci na stanovené cíle a výsledky
Nabízíme:
- zaměstnanecký poměr nebo externí spolupráce
- zázemí největšího rádiového domu v ČR
- služební automobil, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené
- vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice
- odpovídající finanční ohodnocení (fixní plat + provizní složka)
- uvedení do znalosti mediální oblasti
Volné místo mediální konzultant/ka pro lokalitu Liberec.