OBSLUHA ZAŘÍZENÍ OBALOVNY

  • Bašnice

Pracovní místo ( OBSLUHA ZAŘÍZENÍ OBALOVNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBSLUHA ZAŘÍZENÍ OBALOVNY - pracoviště Bašnice.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: pavel.litera@colas.cz, bližší informace na tel.: 733780190 p. Litera. Osobní kontakt vždy po telefonické domluvě!

Požadujeme:
- SOU - nejlépe elektro, strojní
- Může být i absolvent (praxe výhodou)
- Časovou flexibilitu
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič (C výhodou)
- Zdravotní způsobilost
Nabízíme:
- Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
- Možnost profesního a karierního rozvoje
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, odměny (roční, pracovní výročí)
- Možnost nástupu ihned (případně dohodou)
Náplň práce:
- Obsluha zařízení obalovny (výroba asfaltových směsí)
- Dohled nad správným chodem strojů, obsluha linky
- Zajištění provozu technologických zařízení - revize, diagnostika závad, oprava a údržba
- Podpůrné práce pro úspěšný chod obalovny
Volné místo obsluha zařízení obalovny pro lokalitu Bašnice.