Obchodník, Reklamační technik, Skladník - pobočka Brno

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodník, Reklamační technik, Skladník - pobočka Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- kontakt: pouze písemně; životopisy posílat na e-mail zamestnani@tsbohemia.cz

áplň práce:
o Aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
o Pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobců formou školení zástupců výrobců.
o Aktivní spolupráce s produkt manažery a marketingovým oddělením.
o Odpovídání na základní technické dotazy a připomínky zákazníků.
o Aktivní spolupráce s oddělením technické podpory.
o Vychystání zboží, naskladnění a výdej zboží.
Požadujeme:
o Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod.
o Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost.
o Dobré komunikační dovednosti a mít obchodního ducha.
o Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce.
o Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů.
o Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
o Práci v dynamicky se rozvíjející firmě v mladém kolektivu.
o Silné zázemí ryze české firmy.
o Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství.
o Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR.
o Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment.
o Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení.
Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů.
Volné místo obchodník, reklamační technik, skladník - pobočka brno pro lokalitu Brno.