Nemocnice Šumperk a.s.

PORODNÍ ASISTENTKA

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- specializovaná způsobilost předností
- schopnost samostatného jednání, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme:
• Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
• podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice),
• možnost ubytování.

Platové podmínky:
• Tarifní zařazení (nástupní mzda od 19.000- Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení)..

Benefity:
- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, zaměstnanecké zápůjčky).

Termín nástupu:
- ihned (případně dle dohody).

Kontakt:
Bc. Monika Žaitliková, hlavní sestra, monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz, tel: 602697486.
Volné místo porodní asistentka pro lokalitu Šumperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PORODNÍ ASISTENTKA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Nemocnice Šumperk a.s.
Ulice: Nerudova 640
Město: Šumperk
PSČ: 787 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Monika Žaitliková
E-mail: monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz
Telefon: +420 602 697 486

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Šumperk a.s.