SPECIALISTA ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ /PROJEKTOVÝ MANAŽER/ na odboru s

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ /PROJEKTOVÝ MANAŽER/ na odboru s ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr nyní na dobu určitou 1 rok s předpokladem jeho změny na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, případně dle vzájemné dohody.
Platová třída 11, základní platový tarif v rozpětí 17.870 Kč až 26.870 Kč (podle zápočtu let odborné praxe). Po úspěšném zapracování a poskytnutí ostatních pohyblivých složek platu nabízíme celkový hrubý plat ve výši 27 - 30 tis. Kč. Další zaměstnanecké výhody jsou garantované kolektivní smlouvou.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Požadavky: vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního nebo technického směru; orientace v systému veřejné správy a přehled v oblasti projektového řízení; dobré komunikační schopnosti, vysoká pečlivost a důslednost; práce s PC (Microsoft Office, Internet), řidičský průkaz sk. B. Uvítáme zkušenosti s dotačními tituly, s realizací projektů a schopnost komunikovat v anglickém (německém) jazyce.
K přihlášce připojí uchazeč tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o jeho dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce;
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Uvítáme přiložení vyplněného osobního dotazníku a fotografie. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/ . Uchazeč připojí též krátký motivační list, zda se někdy setkal s nadnárodními či přeshraničními pro