FINANČNÍ REFERENT na odboru ekonomiky Magistrátu města Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( FINANČNÍ REFERENT na odboru ekonomiky Magistrátu města Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku. Nástup možný ihned, případně dle vzájemné dohody. Platová třída 9. v tarifním rozpětí 15.170 Kč až 22.810 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru; vysoká úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; samostatnost při práci, psychická odolnost, vysoká pečlivost a důslednost; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, e-spisová služba).
K přihlášce připojí uchazeč tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o jeho dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Uvítáme přiložení vyplněného osobního dotazníku a fotografie. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 30. září 2016.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Volné místo finanční referent na odboru ekonomiky magistrátu města liberec pro lokalitu Liberec.