noční a hotelový vrátný

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( noční a hotelový vrátný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky 7-15 hod, e-mailem: krejcova@bohemia-lazne.cz
Požadujeme:
- i bez předchozí praxe
- základní znalost německého jazyka
- základní znalost ruského jazyka
- předpokládá se bezúhonnost, zvýšená míra odpovědnosti, přesnosti, svědomitosti, spolehlivosti a asertivity při styku s hosty.
Pracovní náplň:
- zajišťuje služby uvnitř hotelu spojené s pohybem zavazadel při příjezdu a odjezdu hostů, zodpovídá za správnou manipulaci se zavazadly
- provádí ostrahu hotelové haly
- zajišťuje práce spojené s recepční službou
- dohlíží na úklid hotelové terasy

Pracovní doba: denní 7.00 - 19.00 hod, noční 19.00 - 7.00 hod. Mzda - 12000,- Kč + prémie a ostatní příplatky.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příjemné pracovní prostředí
Volné místo noční a hotelový vrátný pro lokalitu Karlovy Vary.