IDOL SPAS s.r.o.

truhlář, svářeč, čalouník, montér instalací vody

Odeslat

Pracovní náplň
montáž a kompletace vířivých van
Volné místo truhlář, svářeč, čalouník, montér instalací vody pro lokalitu Jílové u Prahy.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 03. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: truhlář, svářeč, čalouník, montér instalací vody

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: IDOL SPAS s.r.o.
Ulice: Čs. armády 659
Město: Jílové u Prahy
PSČ: 254 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Číha
E-mail: Michal Číha
Telefon: +420 604 844 444

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IDOL SPAS s.r.o.