Plánovač zakázky

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Plánovač zakázky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.

Pracovní náplň:
- Řízení týmu plánování a řízení zásob na příslušném výrobním projektu
- Plánování zdrojů a výroby příslušného výrobního projektu
- Řízení operativních schůzek
- Komunikace se zákazníkem v oblasti plánování a dodávek hotových výrobků
- Poskytování dat pro strategické a kapacitní plánování

Požadujeme:
- Ukončenou SŠ technického směru
- Samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti
- Znalost anglického jazyka
- Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Možnost dalšího profesního růstu
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup ihned

Kontakty
- Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
- Telefon na personální oddělení: 487 802 607 nebo 487 802 602, mobil č.: 770 101 997

Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205
Volné místo plánovač zakázky pro lokalitu Česká Lípa.