Česká pojišťovna a.s. Obchodníci pro firemní klientelu

Obchodníci pro firemní klientelu

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 11.4.2017!!!
První kontakt písemný nebo telefonický!

Zaměstnavatel požaduje:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou.
- vlastní PC a automobil výhodou
- čistý trestní rejstřík, bezúhonnost

Zaměstnavatel nabízí
- příspěvek na dopravu, kancelář, zvláštní čtvrtletní prémie

Pracovní příležitost vhodná i pro absolventy - získání obchodní praxe, zkušeností a dovedností, možnost vlastní kanceláře, možnost získání doživotní renty, individuální přístup, kompletní zaškolení.

Místo výkonu práce: Česká pojišťovna a.s. - Jeseník, Masarykovo nám. č.p. 159/14, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: ivo.cech@ceskapojistovna.cz
- telefonicky: 604 293 409, 583 390 130, vždy od 8:00 - 17:00hod
Volné místo obchodníci pro firemní klientelu pro lokalitu Jeseník.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 04. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodníci pro firemní klientelu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Masarykovo nám. 159
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivo Čech
E-mail: Ing. Ivo Čech
Telefon: +420 604 293 409,583 390 130

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.