Vedoucí oddělení ochrany přírody, krajiny, ovzduší a odpadů

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení ochrany přírody, krajiny, ovzduší a odpadů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovního místa: koordinace státní správy na úsecích ovzduší, odpadů, ochrany přírody, myslivosti, rybářství, péče o les a zemědělství v oblasti životního prostředí
a samosprávy v oblasti opuštěných a toulavých zvířat nalezených na území města Česká Lípa

Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa

Platové podmínky: 10. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 18 390 do 24 750 Kč podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle ust. § 131 zákoníku práce
a příplatek za vedení

Zákonné předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem (např. kvalifikační předpoklady stanovené zákonem)

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání

Požadavky stanovené městem Česká Lípa pro uchazeče:
- obor vzdělání - zemědělský, lesnický, ochrana přírody a krajiny nebo ekologie a ochrana prostředí
- orientační znalost související legislativy (jednotlivé zákony v oblasti životního prostředí, správní řád, kontrolní řád, přestupkový zákon, zákon o obcích, zákon o úřednících územních samosprávných celků)
- praxe v oblasti životního prostředí min. 5 let
- zkušenosti s řízením kolektivu
- schopnost samostatného rozhodování
- organizační a