Mark2 Corporation Czech a.s.

Ostraha - Praha 4

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: Na Pankráci č.p. 1727/86, Praha 4
Kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.

Koho hledáme?
Hledáme uchazeče na pozici v ostraze do obchodního centra na Praze 4.

Užij si prázdniny v hlavním městě a ještě si něco vydělej.
Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudeš.
Staneš se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost centra.

V případě zájmu možnost dlouhodobé spolupráce na brigádu s možností přechodu na HPP.

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Mzda až 100,- Kč na hodinu, práce v denních i nočních směnách
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala posílejte svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo pište na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice, včetně lokality).
Volné místo ostraha - praha 4 pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ostraha - Praha 4

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Mark2 Corporation Czech a.s.
Ulice: Na Pankráci 1727
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Náborové oddělení
E-mail: Náborové oddělení
Telefon: +420 800 111 112

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mark2 Corporation Czech a.s.