VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, poté dle dohody na dobu neurčitou; 12 hodinový směnný nepřetržitý provoz (soboty, neděle, svátky), příplatky ke mzdě dle zákona, motivační program; nástup IHNED nebo dle dohody
- Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou - obor všeobecná zdravotní sestra; odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná zdravotní sestra (akreditace pro práci bez odborného dohledu); orientace v sociální a zdravotní oblasti a systému sociálních služeb; bezúhonnost; uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- Předpoklady: schopnost komunikace a jednání s lidmi; laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování; organizační schopnosti; trpělivost; důslednost; psychická stabilita; důvěryhodnost; samostatnost; flexibilita
- Nabízíme: možnost závodního stravování za zvýhodněné zaměstnanecké ceny, chutná domácí kuchyně; příspěvek na dopravu pro zaměstnance s pobytem mimo Hradec Králové; pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči; přátelský kolektiv zaměstnanců
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: lparalova@grandpark.cz
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Hradec Králové.