KONSTRUKTÉR - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

  • Tachov

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR - ŠANCE PRO ABSOLVENTY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do moderní nadnárodní strojní výrobní společnosti na Stříbrsku, otevíráme perspektivní pracovní příležitost pro absolventy technických oborů na pozici:

KONSTRUKTÉR

Nabízíme:
-šanci startu kariery v silné nadnárodní firmě
-stabilní zaměstnání na dobu neurčitou
-nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi
-příspěvek na dojíždění
-letní a vánoční prémie
-5 týdnů dovolené
-dotované stravování
-příspěvek na penzijní připojištění
-sportovní a kulturní aktivity

Náplň práce:
-komunikace s centrálním oddělením vývoje v Německu
-modelování a úprava součástí, strojů, i přípravků v Inventoru či Catii dle zaslané dokumentace a postupů domluvených s centrálou
-tvorba dokumentace pro nestandardní výrobky

Očekáváme:
-SŠ/VŠ vzdělání strojní či elektrotechnické
-znalost 3D konstrukce
-znalost čtení technické dokumentace
-schopnost komunikace v AJ či NJ
-ochota zaučení do programů Catia a Inventor

Zájemci o uvedenou pozici, zašlete prosím životopis na urbanova@perasperagroup.cz.
Volné místo konstruktér - šance pro absolventy! pro lokalitu Tachov.