HV-GRANIT s.r.o.

Kameníci, řezači a brusiči kamene

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Hlavní 372, Nové Jirny, 250 90 Jirny

Prvotní kontakt:
- tel.: 281 961 516, 281 962 704
- info@hausdorf.cz

Upřesňující údaje:
- požadovaná praxe v oboru min. 0,5 roku

Zaměstnanecké výhody:
- možnost ubytování
Volné místo kameníci, řezači a brusiči kamene pro lokalitu Jirny.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 08. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kameníci, řezači a brusiči kamene

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HV-GRANIT s.r.o.
Ulice: Hlavní 372
Město: Jirny
PSČ: 250 90

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Vais
E-mail: Ing. Jaroslav Vais
Telefon: +420 281 961 516,281 962 704

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HV-GRANIT s.r.o.