Obchodní ředitel pro zahraniční trh

  • Zlín

Pracovní místo ( Obchodní ředitel pro zahraniční trh ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Trend Charge (www.trendcharge.eu) je významný evropský distributor nabíjecích systémů pro elektromobily. Pro náš tým hledáme zkušeného obchodního ředitele, který bude mít na starosti tuzemské i zahraniční operace firmy. Hledáme systémovou osobnost s organizačními schopnostmi, která bude řídit:
- velkoobchodní prodej
- budovat vlastní obchodní síť
- prodej prostřednictvím řetězců
- zahraniční prodej v EU a mimo EU

Náplň práce:
- rozhodování o využití různých typů kanálů
- motivace a hodnocení práce manažerů prodeje
- nastavení efektivního prodejního konceptu a implementace obchodní strategie firmy
- vyhledávání nových maloobchodních míst
- nastavení a měření klíčových indikátorů v prodejní síti
- týdenní reporty
- uzavírání strategických partnerství s jinými firmami
- nastavování a úprava (měsíční/čtvrtletní/roční) plánů tržeb

Požadujeme:
- zkušenosti na pozici obchodního ředitele min. 5 let
- dynamické myšlení
- zvládání pracovní zátěže
- komunikační dovednosti
- silně prezentační dovednosti se schopností vystupovat na školeních a v médiích
- vyjednávací schopnosti
- kritický pohled
- organizační schopnosti
- aktivní znalost AJ, popř. dalšího světového jazyka

Výhodou:
- zkušenost se zahraničním obchodem
- pokročilé zkušenosti v elektromobilitě
- pokročilá znalost eccomerce
- zájem o aktuální dění v oblasti elektromobility, inovativních technologií a emisní legislativy

Nabízíme:
- dynamickou práci v silně rostoucí firmě
- možnost seberealizace
- výkonnostní bonusy k základnímu platu
- možnost osobního růstu s rozvojem firmy
- zázemí stabilní společnosti
- firemní benefi