kuchař/ka

  • Brno

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: prace@jamesgrant.cz. Osobní kontakt po telefonické domluvě!
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Stylová resturace Campus River přijme Kuchař/ku na HPP.
Požadujeme:
Vzdělání v oboru gastronomie
Min. půlroční praxe podmínkou
Pozitivní přístup a chuť k práci
Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
Smysl pro pořádek a čistotu

Náplň práce:
Zodpovědnost za sestavování a aktualizace jídelního lístku
Příprava a výdej pokrmů
Objednávání zboží a součinnost při zjišťování nákladů
Ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Zajímavé finanční ohodnocení
Práci ve fungujícím a stabilním týmu
Profesní růst
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Brno.